Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]

Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml)

Výrobca: H-GG
Kód tovaru: 9824
Dostupnosť: > 5 ks skladom
Info o cene dopravy Koľko stojí doprava?
Predajná cena 4,90 €
Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]
Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]Olej na údržbu drevených pažieb (50 ml) [H-GG]
Popis

Impregnačný olej pre finálne povrchové ošetrenie, ktorý chráni a zvýrazňuje kresbu dreva. Pažba tiež vďaka tomu získava charakteristickú vôňu. Olej je vhodný pre všetky drevené pažby, predpažbia atď (bez lakové povrchovej úpravy).

Výhoda impregnačného oleja je jednoduchosť opravy a aplikácie. Pri poškodení pažby, napr. poškrabanie, stačí použiť brúsny papier na drevo o zrnitosti 180p a obrúsiť poškodené miesta smerom po rokoch. Na vybrúsená miesta aplikujete ošetrujúci olej H-GG® pomocou handričky, ktorá nepúšťa vlákna (napr. mikrovlákno). Olej nechajte 10 minút pôsobiť a následne zotrite zvyšky oleja z pažby. Olej sa vpije do štruktúry dreva a oprava tak nie je viditeľná - Vaša pažba teraz vyzerá opäť ako nová.

Naproti tomu poškodení u lakované pažby znamená prácne obrúsenie takmer celej pažby (podľa rozsahu poškodenia), nové lakovanie, schnutie ... S impregnačným olejom zvládnete opravy jednoducho a sami.

  • Ochrana drevených častí zbrane (vlhkosť, stekajúca voda)
  • Zvýraznenie kresby dreva
  • Jednoduchá aplikácia
  • Jednoduché opravy
  • Možnosť opakovaného použitia

H-GG

H-GG sa zaoberá sériovou výrobou pažieb, střenek a ďalšieho príslušenstva pre výrobcov zbraní.

Svoje výrobky vyrába z výberového exotického dreva Circassian walnut burl z dovozu. H-GG je synonymom maximálnej precíznosti a presnosti od začiatku obrábania až po brúsení rôznymi technikami. Pred finálnym povrchovým ošetrením sú výrobky laserové gravírovanie vybranými vzory, ktoré fungujú ako estetický a ergonomický prvok na rukoväti zbrane. Potom je všetko ošetrené impregnáciou olejom alebo lakom, ktorá chráni a zvýrazňuje kresbu dreva.

Kód: 9509
Unikátna CNC pažba z exotického dreva pre VSR / BAR-10 [H-GG]Unikátna CNC pažba z exotického dreva pre VSR / BAR-10 [H-GG]

Unikátna CNC pažba z exotického dreva pre VSR / BAR-10 [H-GG]

279,75 €
skladom
Kód: 7602
Servisná / pracovná podložka veľká (125 x 45cm) - zelená [101 INC]Servisná / pracovná podložka veľká (125 x 45cm) - zelená [101 INC]