O spoločnosti

Značka AirsoftPro® vznikla v roku 2007 a to pod hlavičkou fyzickej osoby Jan Chyba. Od začiatku sa snažíme načúvať potrebám zákazníkov a uvádzať na trh žiadané náhradné diely a príslušenstvo. Vo väčšine prípadov originálnej konštrukcie a vyrábané v Českej republike. Predpokladom pre vývoj dielov sú skúsenosti s hraním airsoftu, ktorému sa majiteľ firmy venuje už od roku 1995. Diely značky AirsoftPro® sú teraz známe ako v tuzemsku, tak aj v zahraničí.

Začiatkom roku 2009 došlo k významnému rozšíreniu ponuky dovozom z tretích krajín. Ponuka sa rozrástla o airsoftové zbrane, diely a príslušenstvo. Neskôr aj o lacnú výstroj. Tiež sme otvorili prvú predajňu.

V roku 2014 bol obchod prevedený z fyzickej osoby na novo založenú spoločnosť ArmaPro s.r.o., ktorý má lepšiu pozíciu pri rokovaní s obchodnými partnermi. Predovšetkým v zahraničí.

V súčasnosti ponúkame viac ako 5000 aktívnych položiek v eshope, pričom kladieme dôraz na vlastné sklady. Náš eshop patrí medzi najväčšie airsoftové obchody v SR. Dôkazom spokojnosti našich zákazníkov je veľmi dobré hodnotenie na www.heureka.cz.

 

Jan Chyba

konateľ ArmaPro s.r.o.