Môj nákup
Čakajte prosím

Prázdny košík

O spoločnosti

Značka AirsoftPro®je v svetovo známa vďaka eshopu zameraného na airsoftový tovar a kvalitným upgrade dielom pre airsoftové zbrane. Naše diely sú originálne konštrukcie, vyrábané v Českej republike.

Medzi najobľúbenejšie AirsoftPro produkty patrí upgrade sety spúšťových mechanizmov, valce a hop-up komory pre pušky, rovnako ako komory pre elektrické zbrane. V ponuke máme viac ako 250 AirsoftPro produktov - od podložiek, adaptérov až po komplexné unikátne produkty ako sú spúšťové mechanizmy a hop-up komory. Predpokladom pre vývoj dielov sú skúsenosti s hraním airsoftu, ktorému sa majiteľ aj zamestnanci firmy venujú už od roku 1995.

AirsoftPro.sk

AirsoftPro patrí medzi najväčšie airsoftové obchody v SR s doručovaním po celom svete. Dôkazom spokojnosti našich zákazníkov je zlaté ocenenie Ověřeno zákazníky a velmi dobré hodnocení na www.heureka.cz.

Od začiatku sa snažíme počúvať potreby zákazníkov a uvádzať na trh žiadané airsoftové značky, náhradné diely, príslušenstvo, výstroj a doplnky. V súčasnosti môžete vyberať z 10852 aktívnych položiek.. Zakladáme si na vlastnej skladovej dostupnosti, okamžitej expedícii a nadštandardnom prístupe k zákazníkovi.

AirsoftPro.sk - Jan Chyba, konateľ ArmaPro s.r.o.

Jan Chyba
konateľ ArmaPro s.r.o.

 

História AirsoftPro

2007
Vznik značky AirsoftPro® pod hlavičkou fyzickej osoby Jan Chyba. Vyvíja sa prvý upgrade diely AirsoftPro a spúšťa sa eshop www.airsoftpro.cz.
2009
Začiatkom roku 2009 dochádza k významnému rozšíreniu ponuky dovozom tovaru z tretích krajín. Ponuka sa rozrastá o airsoftové zbrane, diely, príslušenstvo a taktiež aj o výstroj. Otvára sa prvá predajňa v Pardubiciach.
2010
Prebieha presun do väčších predajných priestorov a je zaregistrovaná ochranná značka AirsoftPro®.
2013
Vďaka ďalšiemu rozvoju obchodu a potrebe väčšej skladovej plochy je obchod presťahovaný do lepšie vyhovujúcich priestorov v Pardubiciach.
2014
V roku 2014 je obchod prevedený z fyzickej osoby na novozaloženú spoločnosť ArmaPro s.r.o.
2016
Spustená nová verzia eshopu vyvinutá špeciálne pre potreby AirsoftPro.
2017
Stávame sa výhradným zastupiteľom značiek EmersonGear a E&C.
2020
Spustená nová verzia eshopu, ktorá lepšie odpovedá súčasným trendom a je zameraná na čo najlepší užívateľský zážitok. Stávame sa výhradným zastupiteľom značky Lancer Tactical.
2021
Rok 2021 je ďalším míľnikom firmy. Dokončuje sa výstavba centrály s vlastnými skladmi a predajňou koncipovanú ako showroom.