Set ozubených CNC kolies 18:1 s guličkovým ložiskom [Shooter]Set ozubených CNC kolies 18:1 s guličkovým ložiskom [Shooter]

Set ozubených CNC kolies 18:1 s guličkovým ložiskom

Výrobca: Shooter
Kód tovaru: 8300
Dostupnosť: > 10 ks skladom
Info o cene dopravy Koľko stojí doprava?
Predajná cena 26,17 €
Set ozubených CNC kolies 18:1 s guličkovým ložiskom [Shooter]Set ozubených CNC kolies 18:1 s guličkovým ložiskom [Shooter]
Popis

Oceľové kolesá pre airsoftové zbrane. Nejedná sa o lacný odliatok. Majú prevodový pomer 18: 1, ktorý zodpovedá klasickým prevodom. Rýchlosť otáčania (kadencia) sa teda po inštalácii nezrýchľuje ani nespomaľuje. Zároveň však prináša odolnosť na silnejšie pružiny.

Tento nový typ sa od predchádzajúcich odlišuje tým, že všetky kolesá sú vyrábané obrábaním. Predchádzajúca generácia kolies boli obrábané len z časti a na prvý pohľad bola kola šedo-čierna.

Navyše majú tieto kolesá osičky piestového a stredového kolesá uložené v guličkových ložiskách. Rovnako tak čap pre ramienko trysky je na guličkovom ložisku. Guličkové ložiská znižujú odpor pri otáčaní kolies, otáčanie a natiahnutie piestu je motor ľahšie. Šetrí sa vnútorné diely aj akumulátor. Rýchlejšie dokáže natiahnuť aj silnejšie pružinu.

Kolesá sú použiteľné pre väčšinu airsoftových zbraní s mechaboxem typ 2 a 3. Kolesá nie sú vhodné pre zbrane SR25M, SVD AEG, PSG, L85. Pre inštaláciu kolies sa predpokladajú pokročilé znalosti funkcie vnútorného mechanizmu elektrických airsoftových zbraní a dobré vypodložkovanie. Kolesá majú priame ozubenie. Možno použiť klasický piest.

Kód: 2142
teflónová vazelína [AimTop]

teflónová vazelína [AimTop]

5,62 €
skladom
Kód: 911
Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]

Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]

3,29 €
skladom
Kód: 3072
Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]

Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]

3,12 €
skladom