Set ozubených CNC kolies 18:1 s integrovanou oskou [Shooter]Set ozubených CNC kolies 18:1 s integrovanou oskou [Shooter]

Set ozubených CNC kolies 18:1 s integrovanou oskou

Výrobca: Shooter
Kód tovaru: 8299
Dostupnosť: > 10 ks skladom
Info o cene dopravy Koľko stojí doprava?
Predajná cena 20,76 €
Set ozubených CNC kolies 18:1 s integrovanou oskou [Shooter]Set ozubených CNC kolies 18:1 s integrovanou oskou [Shooter]
Popis

Oceľové kolesá pre airsoftové zbrane. Nejedná sa o lacný odliatok. Majú prevodový pomer 18: 1, ktorý zodpovedá klasickým prevodom. Rýchlosť otáčania (kadencia) sa teda po inštalácii nezrýchľuje ani nespomaľuje. Zároveň však prináša odolnosť na silnejšie pružiny.

Tento nový typ sa od predchádzajúcich odlišuje tým, že všetky kolesá (okrem väčšieho na piestovom bicykli) sú vyrábané obrábaním. Predchádzajúca generácia kolies boli obrábané len z časti a na prvý pohľad bola kola šedo-čierna.

Naviac má tento typ aj motorového a stredného kolesá osičky už súčasťou tela ozubeného kolesa. Nie sú tu problematické nerezové osičky, ktoré sa lámu.

Kolesá sú použiteľné pre väčšinu airsoftových zbraní s mechaboxem typ 2 a 3. Kolesá nie sú vhodné pre zbrane SR25M, SVD AEG, PSG, L85. Pre inštaláciu kolies sa predpokladajú pokročilé znalosti funkcie vnútorného mechanizmu elektrických airsoftových zbraní a dobré vypodložkovanie. Kolesá majú priame ozubenie. Možno použiť klasický piest.

Kód: 2142
teflónová vazelína [AimTop]

teflónová vazelína [AimTop]

5,62 €
skladom
Kód: 911
Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]

Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [SHS]

3,29 €
skladom
Kód: 3072
Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]

Set vymedzovacích podložiek ozubených kolies [Shooter]

3,12 €
skladom