Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics]
Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34 [Vector Optics] Kolimátor VictOptics Z1 1x23x34
Kolimátory Vector Optics sú odolné a veľmi kvalitné zameriavače určené na použitie nielen na airsoftových replikách, ale aj na skutočných zbraniach.
>Sú otrasuvzdorné, dažďu a hmle odolné, vyrobené z odolnej hliníkovej zliatiny. Je možné ich nastavovať ako stranovo, tak výškovo pomocou imbus kľúča.
Kolimátor je taktický zameriavač pre rýchle zameranie cieľa. Výhodou je zachovanie plného rozhľadu strelca – obe oči zostávajú pri zameriavaní otvorené. Strelec má tak perfektný prehľad o pohybe cieľa a môže okamžite reagovať.
Na priehľadové sklo kolimátora je nasvietený zameriavací bod alebo kríž. Intenzitu a prípadne farbu zameriavacieho bodu je možné meniť podľa okolitých svetelných podmienok pomocou otočnej vežičky, do ktorej sa vkladá batéria. Typy a farby zameriavacieho bodu závisia od modelu kolimátora, viď parametre nižšie.
Kolimátor má montáž na inštaláciu na RIS (21 mm weaver) lištu. Napájanie zaisťuje batéria CR2032. Tá nie je súčasťou balenia - odporúčame ju dokúpiť viď Vhodné príslušenstvo.
PARAMETRE
- Priblíženie: 1x
- Veľkosť priehľadového okienka: 23 x 34 mm
- Dĺžka: 80 mm
- Šírka: 38 mm
- Hmotnosť (netto): 115 g
- Povrchová úprava optiky: viacvrstvová
- Zámerný kríž: 4 typy, zelený a červený, 5 úrovní nastavenia intenzity
- Výšková korekcia: 40 MOA
- Stranová korekcia: 40 MOA
- Typ batérie: 1 ks CR2032
- Odolné do kalibru: .223
OBSAH BALENIA
- Kolimátor
- Imbus
- Čistiaca utierka na optiku
Spoločnosť Vector Optics® bola založená v roku 2007 v Číne s cieľom vyrábať špičkové puškohľady a inovatívne zameriavacie systémy. VO sám navrhuje, vyrába a testuje svoje puškohľady a kolimátory. Vďaka svojej kvalite našli uplatnenie v oblastiach použitia ako je lov, ozbrojené zložky, šport a súťaže. Výrobky VO sa vyvážajú do viac ako 80 krajín a získali si uznanie más spotrebiteľov.
Nikto zatiaľ nerecenzoval

![Ochranné sklíčko pre optiky a kolimátory [A.C.M.]](/images/stories/virtuemart/product/resized/flipcover03_0x200.jpg)
![Čistiaca utierka na okuliare / optiku - mikrovlákno [Pyramex]](/images/stories/virtuemart/product/resized/pyramex-cistici-hadrik1_0x200.jpg)
![Lítiová gombíková batéria 3V CR2032 [AgfaPhoto]](/images/stories/virtuemart/product/resized/agfaphoto-lithium-button-battery-3v-cr2032-02_0x200.jpg)
![Čistiaca utierka na optiku - mikrovlákno [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vo-sccc-01p-01_0x200.jpg)
![Čistiaca utierka na optiku DeLuxe - mikrovlákno [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vo-sccc-02-01_0x200.jpg)
![PVC 3D nášivka Vector Optics [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vo-scrp-v01-01_0x200.jpg)
![Vlhčený čistiaci obrúsok na optiku [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vo-sccc-03-01_0x200.jpg)
![PVC 3D nášivka Vector Optics - úzka [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vo-scrp-l01-01_0x200.jpg)



![45° Offset RIS lišta [Vector Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/vector-optics-45-offset-ris-base-01_0x200.jpg)