Kill Flash pre puškohľady s šošovkou priemerom 24mm (tubus 30mm) - TAN [JJ Airsoft]
Kill Flash pre puškohľady s šošovkou priemerom 24mm (tubus 30mm) - TAN [JJ Airsoft]
Kill Flash pre puškohľady s šošovkou priemerom 24mm (tubus 30mm) - TAN [JJ Airsoft]
Kill Flash pre puškohľady s šošovkou priemerom 24mm (tubus 30mm) - TAN [JJ Airsoft] Kill Flash pre puškohľady s šošovkou priemerom 24mm (tubus 30mm) - TAN
Kovová mriežka, ktorá sa skrutkuje pred šošovku kolimátorov alebo puškohľadov. Bráni odlesku od slnka a v airsoftu chráni šošovku pred priestrelom. Tzv killflash je určený pre puškohľady o priemeru 30 mm.
JJ Airsoft
Hongkonská spoločnosť JJ Outdoor Co., Limited je spoľahlivým dodávateľom outdoorového vybavenia a airsoftového príslušenstva a náhradných dielov. Od roku 2011 spoločnosť vyvíja pod značkou JJ Airsoft mnoho užitočných airsoftových doplnkov ako sú kolimátory, optiky, killflashe, montáže, gripy v mnohých verziách, krytky líšt, chytré úchyty, taktické vybavenie atď.



![Čistiaca utierka na optiku - mikrovlákno [Abbey]](/images/stories/virtuemart/product/resized/abbey-lens-clean-cloth-01_0x200.jpg)
![Čistiaca utierka na okuliare / optiku proti zahmlievanie [Abbey]](/images/stories/virtuemart/product/resized/abbey-antifog-cloth-01_0x200.jpg)
![Čistiaca utierka na okuliare / optiku - mikrovlákno [Pyramex]](/images/stories/virtuemart/product/resized/pyramex-cistici-hadrik1_0x200.jpg)
![30mm montážne krúžky - nízke, široké [Theta Optics]](/images/stories/virtuemart/product/resized/theta-optics-tho-09-011616-low-scope-mount-30mm-3_0x200.jpg)