Veľkoobchod

Naša firma už od začiatku svojho pôsobenia prevádzkuje okrem maloobchodu aj veľkoobchod. Máte aj vy predajňu alebo e-shop? Staňte sa jedným z našich spokojných obchodných partnerov.

Žiadny zvláštny veľkoobchodný cenník nevedieme. Všetky produkty vrátane cien sú na našom e-shope. Ako obchodník uvidíte na e-shope svoje ceny (vrátane DPH) a cez neho tiež nakupujete. Zľava záleží na produkte. Nie je jednotná. Na tovar z dovozu je zľava zvyčajne nižšia, než na vlastných produktoch.

Ako sa zaregistrovať?

Vytvorte na našom e-shope nový účet a to vrátane IČO a DIČ. Zašlite registračné údaje na náš e-mail (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) spolu s detailmi vašej firmy (počet zamestnancov, webstránky ... a pod.). Po schválení zmeníme charakter vášho účtu na veľkoobchodnej. Po vašom prihlásení potom uvidíte všetky pôvodné ceny preškrtnuté a pod nimi nová cena pre vás. Vrátane DPH. Nákup môžete vykonávať klasickým vkladaním do nákupného košíka. Ak ste zákazník zo slovenské republiky a platiteľa DPH, bude vám vystavená faktúra bez DPH. Mena faktúry bude podľa meny, ktorú bola vykonaná platba.

Aké sú podmienky veľkoobchodu?

  1. • Ako záruku vážnosti záujmu trváme na minimálnej prvej objednávke vo výške 800 € bez DPH. Ďalšie objednávky sú už bez obmedzenia.
  2. • Záujemca musí byť skutočne obchodník, ktorý má distribučný kanál. Teda existujúce živnostenské oprávnenie a eshop, alebo kamennú predajňu s airsoftovým tovarom.

Text, grafika a všetky ďalšie prvky týchto internetových stránok sú chránené autorským zákonom a obchodníkom je neposkytujeme. Ako náš veľkoobchodný zákazník môžete pre svoje obchodné účely použiť text a fotografie len tovar predávaný pod značkou AirsoftPro. Spravidla teda náhradné diely a príslušenstvo.

Záruku zodpovednosti za výrobné chyby na airsoftové zbrane zakúpené tzv. Na IČO poskytujeme 1 mesiac od kúpy. Odporúčame teda došlé zásielky vždy prekontrolovať. Na ostatné tovary poskytujeme záruku na výrobné chyby 2 roky. Servis zbraní si teda každý obchodník spravidla uskutočňuje sám.